Kim jesteśmy

 

O nas

Projekt Sukcesja jest wspólnym projektem Biur Księgowych Zebra oraz Bąkowski Kancelaria Radcowska.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w obsłudze firm rodzinnych, obejmującym m.in. obsługę korporacyjną, handlową i księgową ich działalności, obsługę przekształceń, przejęć i fuzji, wprowadzania zmian pokoleniowych, stworzyliśmy platformę mającą na celu zapewnienie firmom rodzinnym oraz klientom indywidualnym spójnego wsparcia przy projektach związanych z sukcesją w firmach i przedsięwzięciach rodzinnych.

Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie sukcesji, jako współpracujący zespół doświadczonych prawników i księgowych, przy wsparciu doradców podatkowych, biegłych rewidentów i notariuszy.

Odpowiednie planowanie sukcesji pozwala na stworzenie trwałego biznesu rodzinnego niezależnie od sytuacji, które mogą się wydarzyć, w tym także śmierci osoby fizycznej prowadzonej działalność czy będącej wspólnikiem spółki.

Wspólnie z naszymi klientami planujemy i wdrażamy rozwiązania mające zabezpieczyć majątek prywatny jak i firmowy, a także spadkobierców przedsiębiorcy. Dbamy o aspekt finansowy całej operacji uzyskując długofalowe korzyści.

Doradzamy w szczególności przy zakładaniu i obsłudze fundacji rodzinnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala także na wykorzystanie instrumentów prawnych, w tym fundacji rodzinnych dla optymalnego podatkowo zaplanowania transakcji fuzji i przejęć, przekształceń czy inwestycji.

Misja – z nami osiągniesz sukces w sukcesji!

Misją naszej firmy jest pomoc przedsiębiorcom i ich rodzinom w zakresie:

  • planowania spadkowego,
  • planowania sukcesji w firmach,
  • zabezpieczenia majątku firmowego i prywatnego,
  • optymalizacji kosztowej,
  • optymalizacji planowanych sprzedaży spółek, transakcji przejęć, fuzji, przekształceń,
  • obniżenie kosztów prowadzonego biznesu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie zabezpieczenia biznesu pod względem prawnym, podatkowym i finansowym przed ryzykami, jakie mogą się wiązać z prowadzeniem działalności, w tym także związanych z wypadkami losowymi

Partnerzy